top of page
рожева велокепка київ

Велокепка Coffeinbike KYIV Pink Lemonade

Артикул: CF_KYIV3

Рожева велокепка KYIV прикрашена мінімалістичними ілюстраціями на м'якій 100% бавовні. Ідеально підійде на подарунок велосипедисту.

 

Велосипедна кепка з патерном каштан та написом KYIV на козирку. Чудовий сувенір для велосипедиста.

 

З початку зародження шосейного спорту велосипедні кепки були затребувані. Гравійні велосипеди можливо здаються чимось новим і нещодавно увійшовшим до лексикону, але насправді це переосмислення їхньої історії. Перш ніж проїхати кілометри незайманим асфальтом, велосипедисти вирушили в гори, і їм потрібен був захист від негоди.

 

Кепки велосипедні захищали очі та голову гонщика від сонця. Кепка для велосипеда утримує піт подалі від очей велосипедиста, захищає від дощу та бруду. Сучасна велосипедна кепка легко поміщається в кишені джерсі, а яскраві кольори та різноманітність дизайнів змусять ваше серце битися частіше.

 

Ця велосипедна кепка ідеально підходить для більшості людей. Зверніть увагу, що кольори, що відображаються на моніторі, можуть трохи відрізнятися в реальному житті через обробку кольору RGB на моніторі.

 

Велосипедна кепка зроблена зі 100% бавовни. Щоб продовжити термін її використання, будь ласка, дотримуйтесь інструкції з прання велокепки.

  • Технічні характеристики

    • Тільки ручне прання
    • Використовуйте теплу воду з температурою не вище 30°
    • Використовуйте м'яке мило для прання
    • Не віджимати і не викручувати руками
    • Не гладити праскою
    • Не віджимати в пральній машинці
699,00₴Цена
Нет на складе

Похожие товары

КОНТАКТЫ

+380974303606

  • Instagram

2025 coffeinbike

bottom of page